Uitslagen ASG 2016

13u: 4e Provinciale Noord – Zuid 2-4
14u: 3e Provinciale Noord – Zuid 1-1 (1-3)
15u: 2e Provinciale Noord – Zuid 1-1 (3-2)
16u: 4e Prov Zuid – 3e Prov Noord 0-5
17u: 3e Prov Zuid – 2e Prov Zuid 0-0 (2-3)
18u: 2e Prov Noord – 1e Provinciale 2-3

Positieve weersverwachtingen

weerberichtjesZaterdag wisselen zonnige en bewolkte perioden elkaar af. Het blijft overwegend droog maar ’s avonds kunnen er lokale buien vallen, mogelijk met onweer. De warme maxima liggen tussen 17 en 22 graden ten zuiden van Samber en Maas, rond 21 graden aan zee en rond 23 of lokaal 24 graden in het binnenland. De wind waait matig uit het zuidzuidwesten.

Selectie 1e Provinciale 2016

De wedstrijd voor 1e Provinciale start om 18u. De trainer van de ploeg is Chris Delheye (Kortemark). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Justin Vanbrabant    Boezinge
2    V    Jeroen Gunst        Westkapelle
3    V    Mitch Voet        Rumbeke
4    V    Michael Vandemaele    Kortemark
5    V    Marijn Vandedriessche     RC Waregem
6    M    Nicolas Ducatteeuw    RC Waregem
16 M Thomas Lubaszka Kortemark
7    M    Kelian Bonny        Oostkamp
8    M    Stany Werbroek         Zwevegem
10    M    Damon Dumoulin        Kortemark
11    M    Zouhir Boucherim    Kortemark
12    A    Kenney Rommelaere    Wervik A
13    A    Julien Wynants        RC Waregem
14    A    Bart Cleenwerck     Oostkamp
15     A    Victor Christiaens    RC Waregem

Selectie 2e Provinciale – Noord 2016

De eerste wedstrijd voor 2e Provinciale – Noord start om 15u. De verliezer speelt een tweede wedstrijd om 17u en de winnaar speelt een tweede wedstrijd om 18u. De trainer van de ploeg is Wesley Samyn (Oostduinkerke). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Sofean Ghys            Bredene
2    V    Jurrie Vandekerckhove        Zwevezele
3    V    Martijn Verhelst        Oudenburg
4    V     Arne Dereere            Zwevezele
5    V    Ruben Vanpoucke            Jabbeke
6    V    Dieter Vandamme            Zwevezele
7    V    Daan Verhoustraete        Jabbeke
8    M    Frederik Demeyere        Oudenburg
9    M    Dennis Demeulemeester        Jabbeke
14    M    Toshiyuki Soete            Tielt
15 M Bart Clercx Nieuwpoort
10    A    Nikolaas Vermaut        Oudenburg
11     A    Jason Pattyn            Bredene
12    A    Derek Van Gysegem         Veldegem
13    A    Koen Goethals            Zwevezele

Selectie 2e Provinciale – Zuid 2016

De eerste wedstrijd voor 2e Provinciale – Zuid start om 15u. De verliezer speelt een tweede wedstrijd om 17u en de winnaar speelt een tweede wedstrijd om 18u. De trainer van de ploeg is Pascal Mestdagh (WS Lauwe). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Dylan Vancraybeck    Comines-Warneton A
2    V    Siemen Demeyere        Wevelgem
3    V    Gerald Debreuck        Comines-Warneton A
4    V    Arne Onraedt        Dadizele
5    V    Kristof Ryckeboer    Poperinge
6    V    Simon Cieters         Deerlijk
7    M    Arne Quartier        WS Lauwe
8    M    Yakhouba Camara        Dadizele
9    M    Dimitri Thibaut        Poperinge
10    M    Jochen Seynaeve        Westrozebeke
11    M    Morad Arffak        Comines-Warneton A
12    M    David Delameilleure    WS Lauwe
13    A    Guillaume Devacht    Wevelgem
14    A    Sietse Jacob        Poperinge
15    A     Matthias Cottenier    WS Lauwe

Selectie 3e Provinciale – Noord 2016

De eerste wedstrijd voor 3e Provinciale – Noord start om 14u. De verliezer speelt een tweede wedstrijd om 16u en de winnaar speelt een tweede wedstrijd om 17u. De trainer van de ploeg is Kris Brackx (De Haan). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Fabrice Vanisacker         Diksmuide
2    V    Gino Braems            De Haan
3    V    Sam Vanhee            Diksmuide
4    V    Wouter Desot             Oedelem
5    V    Steve Bogaert            Moerkerke
6    V    Jari Durand            De Haan
7    V    Kevin Van Heerswynghels        Steenbrugge
10    M    Thijs Rabaut            Moerkerke
11    M    Arne Vandewaetere        Diksmuide
12    M    Dennie Damman             Ruddervoorde
13    M    Jason Deswarte            Steenbrugge
14    M    Steve Eyland            De Panne
15    A    Glenn Devlieghere        Ichtegem
16    A    Voit De Meulemeester        Steenbrugge
17    A    Jens Desmet            Moerkerke
18    A    Kenneth De Kesel        Diksmuide

Selectie 3e Provinciale – Zuid 2016

De eerste wedstrijd voor 3e Provinciale – Zuid start om 14u. De verliezer speelt een tweede wedstrijd om 16u en de winnaar speelt een tweede wedstrijd om 17u. De trainer van de ploeg is Alain Voorspoels & Geert Broutin (Nieuwkerke). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Bram Vanackere            Moorslede
2    V    Kenneth Verhaeghe        Nieuwkerke
3    V    Manqoba Allyns            Staden
4    V    Jonas Couvent            Beveren-Leie
5    V    Pieter Logie            Nieuwkerke
6    M    Matthias Corneillie        Moorslede
7    M    Joeri Merveillie        Nieuwkerke
8    M    Kevin De Coninck        SV Kortrijk
9    M    Timothy Nuyttens        Ingooigem
10    M    Gwenn Malfait            Nieuwkerke
11     A    Gianni Sennesael        Houthulst
12     A     Siebe Snaet            Staden
14    A     Younes Debeuf            Nieuwkerke
16    A     Valentino Kuik            Dosko Beveren

Selectie 4e Provinciale – Noord 2016

De eerste wedstrijd voor 4e Provinciale – Noord start om 13u. De winnaar speelt een tweede wedstrijd om 16u. De trainer van de ploeg is Ronny Houben (Sint-Kruis). Dit is de definitieve selectie:

1     D    Sam Dedeyne            Hertsberge
3    V     Michael Buttenaere        Zwevezele B
4    V    Michael Corriez            Hertsberge
5    V    Glenn Delva            Bulskamp
6    V     Kevin Lucker            Sint-Kruis
8    V    Lorenz Moelaert            Hertsberge
9    M     Nathan Bartholomeus        Alveringem
10    M    Kevin Steyaert            Sint-Joris
12    M    Simon Grymonprez        Zwevezele B
13    M    Thibo Teirlinck            Sint-Kruis
14    M    Dario De Cuyper            Sint-Joris
15    M    Gert Vandierendonck         Zwevezele B
16    A    Ruben Laplasse            SK Torhout
18    A    Redgy Sypré            Zeebrugge
19    A    Kenny Vanbelle            SK Torhout

Selectie 4e Provinciale – Zuid 2016

De eerste wedstrijd voor 4e Provinciale – Zuid start om 13u. De winnaar speelt een tweede wedstrijd om 16u. De trainer van de ploeg is Gerdy Saelens (Geluveld). Dit is de definitieve selectie:

1    D    Gianni Baekelandt        Handzame
2    V    Niels Malfait            Wervik B
4    V    Bjorn Vandamme            Zarren
5    V    Davy Timperman            Handzame
6    V    Nick Maes            Geluveld
7    V     Robby Maes            Westouter
10    V    Joris Bruynooghe        Vleteren
11    M    Gilles Vandenbussche        Brielen
14    M    Alexis Ramoleux            Zarren
15    M    Sam Pillaert            Geluveld
16    M    Jimmy Ramos            Dikkebus
17    M    Servaas Kindt            Hollebeke
18    A    Timon Logie            Wervik B
19    A    Mahoney Deckmyn            Passendale
21    A    Kenneth Hemereyck        Handzame

Inkom 6€

Net als vorig jaar bedraagt het inkomgeld opnieuw 6€. Daarmee krijg je toegang tot alle wedstrijden die gespeeld worden op zaterdag 21 mei in Kortemark. Bovendien krijg je ook een handig programmaboekje met een overzicht van alle spelers en de club waar ze actief zijn.